Semilac Light Violet 279 – idealny lakier w kolorze baby blue

smilac light violet 279 paznokcie baby blue

Bardzo długo szukałam idealnego lakieru w kolorze baby blue. Idealny okazał się Semilac Light Violet 279 . To mój ulubiony kolor i bardzo często pojawia się na moich paznokciach. Lato to idealny czas na paznokcie w takim odcieniu. Zobaczcie kilka stylizacji z wykorzystaniem Semilac Light Violet 279.

Semilac Light Violet 279 odkryłam trochę ponad rok temu. Już po pierwszym użyciu zakochałam się w tym kolorze i to było coś czego długo szukałam. Zachwyt był tak duży, ze nietypowo dla mnie pozostawiłam paznokcie bez żadnych zdobień. Kolor był na tyle piękny, że nie potrzebował żadnych dodatków.

semilac light violet 279

Przetestowałam kilka lakierów, wykonałam mnóstwo połączeń kolorów, ale nigdy nie udało mi się uzyskać pożądanego odcienia. Kolor ten moim zdaniem pasuje wszystkim , jest delikatny, noszę go nie tylko latem ale i zimą.

semilac light violet 279 paznokcie baby blue

Semilac Ligth Violet 279 – stylizacja

W pierwszej prezentowanej stylizacji postawiłam na połączenie tego lakieru z motywem kwiatowym i uwielbianym pyłkiem Pixel Effect Ko[ciuszek.

semilac light violet stylizacja pznokci
baby blue nails pixel effect

Kolor ten spodobał się również mojej mamie, która zazwyczaj nie przepada za jasnymi kolorami.

baby blue nails pixel effect kopciuszek

Baby blue nails w macie

Kolor w baby blue w macie wygląda równie ciekawie jak w błysku. Mat zmienia trochę kolor lakieru przez co możemy uzyskać zupełnie coś nowego. Matowe wykończenie zafundowałam sobie zimą, dzięki niemu kolor nabrał chłodnego wyglądu.

semila ligth violet w macie
semilac ligth violet mat

Która wersja bardziej Wam się podoba? W błysku, w macie czy ze zdobieniami? Ja nie potrafię się zdecydować. Pewne jest tylko to, że dla mnie ten kolor zawsze wygląda dobrze.

3 Replies to “Semilac Light Violet 279 – idealny lakier w kolorze baby blue”

  1. Rzeczywiście bardzo ładny kolor. Nie znam się na lakierach, bo jeśli już maluję paznokcie, to raczej wybieram bezbarwny lakier lub blady róż. Jednak ten kolorek naprawdę mi się podoba. 🙂

  2. Podoba mi się ten kolorek, jest delikatny i subtelny idealny na codzień

  3. Pierwsza odsłona najwspanialsza. Uwielbiam idealnie pomalowane paznokcie, gładko i równo. Pięknie!

Dodaj komentarz