Proste zdobienie paznokci na Walentynki

zdobienie paznokci na walentynki 2

Walentynki w obecnych czasach zyskały rangę ważnego świętą, stąd też wziął się motyw walentynkowy na paznokciach. Królują głównie czerwień i róż, jednak najbardziej rozpoznawalnym elementem jest serduszko. Właśnie taki motyw wykorzystałam i zaprezentuję Wam bardzo proste zdobienie paznokci na Walentynki.

proste zdobienie walentynkowe serduszka

Przygotowałam dla Was kompozycję czterech zdobień. Dzięki temu możecie je wszystkie wykorzystać w jednej stylizacji lub wybrać jedno lub dwa.

Zdobienia są bardzo proste i nie wymagają wielkich zdolności ani precyzji. Do wykonania potrzebne Wam będą: sonda oraz cienki pędzelek do wykonania linii (mój ulubiony Indigo 004).

indigo pędzel 004

Jako tło dla mojego zdobienia wybrałam limitowany kolor od Indigo Lukrecja. Do tego matowy Top Coat oraz białe zdobienia. Zdobienia polecam wykonywać specjalnymi gęstymi produktami do zdobień, zdecydowania ułatwiają one pracę, po co męczyć się z rozjeżdżającą się hybrydą (wiem to z doświadczenia ;)). Osobiście używam Arte Brillante Indigo.

indigo lukrecja

Proste zdobienie walentynkowe – napis LOVE

Jako pierwszy przedstawię z bliska napis LOVE. Mniej wprawiona ręka może się nad nim bardziej namęczyć niż nad pozostałymi zdobieniami, jednak kilka prób i napis wyjdzie. Napis ładnie dopełnia stylizację, wygląda zarówno dobrze z w połączeniu ze wszystkimi prezentowanymi zdobieniami jak i pojedynczo np. z łańcuszkiem z sercem.

napis love na paznokciach

Serca z łańcuszkiem

Drugie zdobienie to serca w połączeniu z łańcuszkiem biegnącym przez cały paznokieć oraz z drobnymi kropkami, które dodają całemu wzorkowi słodkiego walentynkowego charakteru. Serduszka najłatwiej wykonać za pomocą sondy tworząc dwie kropki i przeciągając je w dół do środka.

serduszka na paznokciach

Serca na paznokciach

Ostatnie najłatwiejsze zdobienie paznokci na Walentynki to serca „rozrzucone” po całej powierzchni paznokci. Możecie zrobić wszystkie jednej wielkości i ułożone w przemyślany sposób albo w różnej wielkości i dosłownie rozrzucone chaotycznie. Ja wybrałam właśnie ten drugi sposób. Dwa główne duże serca oraz kilka mniejszych.

serca na paznokciach

Jak Wam się podoba takie wydanie zdobień walentynkowych? Nosiłybyście wszystkie czy raczej wolałybyście zdecydować się na jeden wzorek? A może jednak w ten dzień dominuje u Was czerwień? Koniecznie dajcie znać 😉

proste zdobienie walentynkowe

3 Replies to “Proste zdobienie paznokci na Walentynki”

  1. Fajne i proste zdobnienia. Myślę, że nawet osoby nie mające zdolności plastycznych sobie poradza 🙂

  2. Sympatyczny akcent na podkreślenie tego sympatycznego dnia. 🙂

  3. Ależ piękne zdobienia 🙂

Dodaj komentarz