Platinum Violet Semilac – paznokcie na karnawał

platinum violet paznokcie na studniowke

Sezon karnawałowy pozwala na szaleństwa na paznokciach, a takie szaleństwo najlepiej wyrazić poprzez brokat. Paznokcie na karnawał warto przyozdobić czymś błyszczącym, idealnie sprawdzi się brokatowy lakier. W mojej propozycji stylizacji wykorzystam właśnie taki lakier: Platinum Violet Semilac. Kolor pochodzi z kolekcji Platinum pełnej świecących piękności.

platinum violet semilac

Platinum Violet Semilac

Bardzo lubię, gdy na paznokciach się coś błyszczy, dlatego kolekcja brokatowych lakierów z linii Platinum Semilac bardzo przypadła mi do gustu. Platinum Violet Semilac to piękny lakier wpadający w różowo-fioletowy kolor z dużymi drobinkami brokatu. Poprzez duże drobinki lakier jest bardzo gęsty, a jedna warstwa daje już dobre krycie. Warto pamiętać, że lakiery brokatowy są bardziej trwałe, lepiej trzymają się na paznokciach.

Cała kolekcja zachwyca, same zobaczcie. Z tej kolekcji posiadam jeszcze kolor Rose Brown oraz Light Gold. Pierwszy z nich ma zdecydowanie mniejsze drobiniki niż Platinum Violet, natomiast drugi to piękny kolor szampańskiego złota z większymi drobinkami. Planuję jeszcze zakup Silver Blue oraz Green.

kolekcja platinum semilac
Źródło: @semilac

Paznokcie na karnawał

Sezon karnawałowy to głównie imprezy studniówkowe. Brokatowe lakiery idealnie sprawdzą się na taką okazję. Poprzez bogaty wybór kolorów można je komponować z różnymi lakierami.

Najczęściej spotykanie stylizacje paznokci na studniówkę to połączenie czerni z srebrem lub złotem. W mojej stylizacji dominuje pastelowy fiolet, który wygląda bardzo spokojnie, ale w połączeniu z Platinum Violet cała stylizacja nabiera innego charakteru. Do tego dodatek w formie ciekawego wzoru ułożonego z cyrkonii.

platinum violet
paznokcie na karnawał

Jak Wam się podoba takie połączenie kolorów. Dajcie znać w komentarzach. 😉

Dodaj komentarz