Platinum Violet Semilac – paznokcie na karnawał

platinum violet paznokcie na studniowke

Sezon karnawałowy pozwala na szaleństwa na paznokciach, a takie szaleństwo najlepiej wyrazić poprzez brokat. Paznokcie na karnawał warto przyozdobić czymś błyszczącym, idealnie sprawdzi się brokatowy lakier. W mojej propozycji stylizacji wykorzystam właśnie taki lakier: Platinum Violet Semilac. Kolor pochodzi z kolekcji Platinum pełnej świecących piękności.

platinum violet semilac

Platinum Violet Semilac

Bardzo lubię, gdy na paznokciach się coś błyszczy, dlatego kolekcja brokatowych lakierów z linii Platinum Semilac bardzo przypadła mi do gustu. Platinum Violet Semilac to piękny lakier wpadający w różowo-fioletowy kolor z dużymi drobinkami brokatu. Poprzez duże drobinki lakier jest bardzo gęsty, a jedna warstwa daje już dobre krycie. Warto pamiętać, że lakiery brokatowy są bardziej trwałe, lepiej trzymają się na paznokciach.

Cała kolekcja zachwyca, same zobaczcie. Z tej kolekcji posiadam jeszcze kolor Rose Brown oraz Light Gold. Pierwszy z nich ma zdecydowanie mniejsze drobiniki niż Platinum Violet, natomiast drugi to piękny kolor szampańskiego złota z większymi drobinkami. Planuję jeszcze zakup Silver Blue oraz Green.

kolekcja platinum semilac
Źródło: @semilac

Paznokcie na karnawał

Sezon karnawałowy to głównie imprezy studniówkowe. Brokatowe lakiery idealnie sprawdzą się na taką okazję. Poprzez bogaty wybór kolorów można je komponować z różnymi lakierami.

Najczęściej spotykanie stylizacje paznokci na studniówkę to połączenie czerni z srebrem lub złotem. W mojej stylizacji dominuje pastelowy fiolet, który wygląda bardzo spokojnie, ale w połączeniu z Platinum Violet cała stylizacja nabiera innego charakteru. Do tego dodatek w formie ciekawego wzoru ułożonego z cyrkonii.

platinum violet
paznokcie na karnawał

Jak Wam się podoba takie połączenie kolorów. Dajcie znać w komentarzach. 😉

2 Replies to “Platinum Violet Semilac – paznokcie na karnawał”

  1. Bardzo ładne kolorki! Kamyczki by mi przeszkadzały, mam manię zdrapywania takich rzeczy, ale kolory ekstra!

  2. piękne pazurki, ale jak dla mnie to wyłącznie na większą imprezę… na co dzień źle bym się czuła w takich zdobnych paznokciach 🙂

Dodaj komentarz