Paznokcie pudrowy róż

paznokcie pudrowy róż stylizacja

Paznokcie w kolorze pudrowego różu to zawsze dobra opcja i pasuje każdemu. Nadaje się na co dzień, a także stanowi bazę pod bardziej wyjątkowe stylizacje paznokci jak ślub. Dzisiaj pokaże Wam przepiękny odcień pudrowego różu w połączeniu z biżuteryjnym zdobieniem.

paznokcie-cyrkonie-pudrowy-róż

Paznokcie pudrowy róż plus cyrkonie

Wybierając ta delikatny kolor można poszaleć z zdobieniem w postaci cyrkonii. Żadne inne zdobienie nie podoba mi się tak bardzo jak te z wykorzystaniem cyrkonii. Bardzo lubię je wykorzystywać w swoich stylizacjach.

Kolor, który wybrałam to First Kiss od ReformA Nails. Moim zdaniem jest to jeden z piękniejszych odcieni pudrowego różu. Dodatkowo lakiery ReformA bardzo dobrze się spisują i mają świetny kształt pędzelka, który ułatwia dokładniejsze dojechanie pod skórki.

kwadratowe-paznokcie-pudrowy-róż

W tej stylizacji dołączyłam jeszcze delikatne białe geometryczne zdobienie. Wykonanie prostej i cienkiej linii wymaga wielkiej precyzji, odpowiedniej techniki i dobrego pędzelka. Pędzelek powinien być długi i cieniutki. Linie malujemy odpowiednim żelem do zdobień, który jest bardziej gęsty niż zwykły lakier hybrydowy.

paznokcie-pudrowy-róż

Paznokcie pudrowy róż zdobienia

Jak już wspomniałam lakier w kolorze pudrowego różu stanowi idealną bazę pod zdobienia, a zwłaszcza ślubne. Wykorzystałam go w jednej z kompozycji ślubnych zdobień, które możecie zobaczyć tutaj.

ślubne zdobienia róże

A Wy jak często wybieracie taki kolor lakieru? Lepiej czujecie się w jasnych czy ciemnych odcieniach na paznokciach. Ja zdecydowanie należę do #teampastele.

paznokcie pudrowy róż

3 Replies to “Paznokcie pudrowy róż”

  1. Ładny odcień róży 🙂 Taki mi się podoba. Zwłaszcza z tymi ozdobami.

  2. Bardzo mi się podobają takie delikatne i subtelne paznokcie z ozdobą

  3. Przepiękny kolor i kształt <3

Dodaj komentarz