Paznokcie na święta i sylwestra

paznokcie na swieta i sylwestra

Co roku wiele z nas staje przed wyborem odpowiedniej stylizacji paznokci wpasowującej się w Święta i Sylwestra. Niedługi okres czasu pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami powoduje, że jedna stylizacja musi sprawdzić się a te dwie okoliczności. Dzisiejsza propozycja pokazuje jak w prosty sposób połączyć oba motywy i stworzyć ciekawą stylizację. Jak stworzyć paznokcie na święta i sylwestra dowiesz się w dalszej części wpisu.

Paznokcie na święta i na sylwestra – świąteczny kolor plus coś błyszczącego.

Święta najbardziej kojarzą się z kolorem czerwonym i taki kolor najczęściej wybierają kobiety na swoje świąteczne paznokcie. Tydzień później w salonach stylizacji paznokci króluje czerń i brokaty. Co w wypadku kiedy potrzebujemy mieć gotowe paznokcie na święta i na sylwestra? Proponuje tutaj połączenie świątecznego koloru i dodanie brokatowych czy błyszczących elementów.

paznkcie na swieta i sylwestra zielone

Warto pokusić się o niebanalny kolor taki jak szafir, granat, butelkowa zieleń lub ciemne bordo. Do tego wystarczy dobrać brokatowy lakier spośród klasyki czyli złota lub srebra. Warto też pójść w coś odważniejszego jak fuksja czy granat z drobinką.

Na takie okazje dobrze sprawdzają się wszelkie pyłki, polecam tutaj mój ulubiony Pixel Effect od Indigo, który potrafi odmienić każdą stylizację. Najbardziej podobna mi się wersja Pixel Effect Emerald i taką właśnie zobaczycie w mojej propozycji stylizacji paznokci na święta i na sylwestra.
Jeśli jesteście ciekawe magicznych pyłków Pixel Effect odsyłam Was do wpisu z Zimowymi paznokciami.

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie dołączyła do sylwestrowych paznokci cyrkonii, uwielbiam mieć je na paznokciach.

paznokcie na sylwestra blyszczace

Jak widzicie w swojej stylizacji połączyłam kolor butelkowej zieleni z Pixel Effect i cyrkoniami. Kolor idealnie pasuje na święta, cyrkonie to motyw łączący i święta i sylwestra, złoty bulion pięknie podkreślił cyrkonie. Blasku stylizacji dodał Pixel Effect Emerald położony na sucho czyli po prostu wtarty w dyspersję.

paznokcie swiateczno sylwestrowe

One Reply to “Paznokcie na święta i sylwestra”

  1. Bardzo ładnie prezentują się 🙂

Dodaj komentarz