Panterka na paznokciach

panterka na paznokciach wzor

Panterka na paznokciach tej jesieni zdobywa zawrotną popularność. To jeden z absolutnych hitów, który wygląda bardzo ciekawie plus jest banalnie prosty w wykonaniu. Wzór panterki odmienia charakter stylizacji i przyciąga uwagę. Do tego piękne, stonowane jesienne barwy.

W mojej stylizacji zdecydowałam się na motyw panterki na dwóch paznokciach – wskazującym oraz najmniejszym. W zależności od tego jak lubicie zdobienia i jak się z nimi czujecie zdecydujcie czy wolicie je na jednym czy na kilku paznokciach. Przy takim zdobieniu polecam Wam spokojniejsze i stonowane kolory, ponieważ panterka jest już wyjątkowo wyrazista, kolory powinny być dla niej jedynie dobrym tłem.

panterka na paznokciach

Panterka na paznokciach- jak ją wykonać?

Wzór panterki jest banalnie prosty w wykonaniu, nie potrzeba do tego wielkiego talentu. Jedynie czego potrzebujemy to trzech kolorów: podkładowego, ciemniejszego do cętek oraz czarnego (ja wykorzystałam żel do zdobień Arte Brillante od Indigo, który bardzo polecam). Dodatkowo swoje wzorki malowałam pędzelkiem do zdobień 004 również od Indigo, w przypadku tego zdobienia nie jest wymagany precyzyjny pędzelek.

panterka na paznokciach jak zrobic

  1. Wybieramy kolor podkładowy i malujemy nim paznokieć.
  2. Następnie ciemnym brązowym kolorem malujemy cętki.
  3. W kolejnym kroku robimy zygzakowatym ruchem obwódki naszych cętek. Im mniej proste linie tym lepiej.
  4. W wolnych przestrzeniach malujemy czarnym kolorem mniejsze plamki. Po utwardzeniu zabezpieczamy wzór topem.

panterka

Jak widzicie oprócz wzoru panterki na moim paznokci znalazła się również cyrkonia w otoczeniu bulionu. Nie ukrywam, że jestem sroką i wszystko co błyszczy jest dla mnie najpiękniejsze 😀

Wykorzystane kolory:

  • Frappe Semilac
  • Little Stone Semilac
  • Subtle Aubergine 168 Victoria Vynn

Poniżej ten sam wzór w innym zestawieniu kolorystycznym.

panterka paznokcie

Dodaj komentarz