Jesienne zdobienia paznokci 2018

Jesień już w pełni, w tym roku jest wyjątkowo piękna, dlatego warto przemycić jesienne motywy na paznokcie. W roku 2018 w jesienne zdobienia paznokci zawierają głównie liście w każdej postaci, kolory szarości, khaki oraz pomarańcze, ciemne ombre oraz kratki. Przygotowałam kilka zdobień które odmienią wizerunek Waszych stylizacji paznokci.

 

jesienne zdobienia paznokci

Liście, żołędzie i jarzębina na paznokciach

Pierwszy z prezentowanych trendów to typowe dla jesieni motywy. Moim ulubionym zdobieniem jest tutaj jarzębina, która ma piękny trójwymiarowy charakter. Liście z kolei możemy malować na wiele sposobów, pojedynczo na całym paznokciu lub jako gałązkę. Polecam też wykorzystać możliwości folii transferowej, efekt wow gwarantowany.

Do zestawienia dołączam jeszcze liska w jesiennych kolorach oraz kota w szarej jesiennej rzeczywistości.

jesienne zdobienia

listki na paznokciach

listki i folia transferowa

Jesienne zdobienia – kratka

Drugim zdobywającym sympatię zdobieniem jest kratka. Motyw ten ciekawie wygląda na paznokciach.  A wybiegając już trochę w przyszłość na chłodniejsze dni może sweterek na paznokciach? Opis wykonania znajdziecie tutaj.

jesienne zdobienia kratka

jesienne zdobienia

A może ciemne ombre?

Latem ombre królowało w wielu stylizacjach, połączenie pastelowych czy neonowych letnich kolorów przypadło do gustu wielu osobom. Jesienią wystarczy zmodyfikować połączenia kolorów. Zacznijmy od czerni od strefy skórek i łączmy ją z czerwienią, bordem, śliwką, ciemną zielenią czy granatem. Dla uzyskania ładniejszego przejścia w takim połączeniu zastosujcie trzy kolory.

jesienne ombre

Po więcej gotowych jesiennych stylizacji zapraszam do wpisu z poprzedniego roku tutaj.

Co zazwyczaj macie na swoich paznokciach jesienią? Czy zawsze są to typowe jesienne kolory, czy wręcz przeciwne, chcecie przywołać lato wyrazistym kolorem? I oczywiście czy któreś ze zdobień przypadło Ci do gustu?

One Reply to “Jesienne zdobienia paznokci 2018”

  1. Najbardziej podobają mi się te na jasnym tle: żołędzie i jarzębina.

Dodaj komentarz