Nivea Soft Mix Me – zmiksuj swój zapach

nivea soft mix me

Słodkie wakacyjne zapachy, tym razem w takiej wersji marka Nivea wypuściła kultowy i dobrze znany krem do ciała Nivea Soft w nowym wydaniu. Trzy kremy z przepięknym zapachu można dowolnie ze sobą miksować i tworzyć swój niepowtarzalny zapach. Nivea Soft Mix Me to kremy idealne na lato.

nivea soft mix me

Trzy wersje zapachowe Nivea Soft Mix Me

Nivea soft Mix Me składa się z trzech wersji Exotic, Oasis oraz Charming.

Pierwszy z zapachów to mój ulubieniec. Wersja żółta  to  mix egzotyczny zapach ananasa. nivea soft mix me exotic

Drugi wariant Oasis to moim zdaniem doskonała baza dla innych zapachów oraz opcja dla osób nie lubiących intensywnych słodkich zapachów w kremach.

nivea soft mix me oasis

Ostatnia wersja Nivea Soft Mix Me Charming to również słodki  mix zapachów malin i truskawki. Zaraz po wersji ananasowej ta również idealnie wpasowuje się w mój gust. nivea soft mix me charming

 

Razem czy osobno?

Zaleta tych kremów jest nie tylko piękny i intensywny zapach, ale również to, że można je dowolnie ze sobą miksować. Uwielbiam łączyć wersje Exotic z wersją Oasis, która trochę neutralizuje zapach egzotyczny i nadaje mi innego charakteru.

nivea soft mix me

Cena i dostępność

Kremy można dostać w drogeriach kosmetycznych (Superpharm, Rossmann).

Dostępne są w kilku pojemnościach, za opakowanie kremu 200 ml zapłacicie 19.99 zł, natomiast jest możliwość zakupu zestawu trzech kremów w pojemności 50 ml za około 18 zł.

 

Dodaj komentarz