Modelujący spray do włosów Nivea – Forming Spray Nivea

modelujacy spray do wlosow nivea

Kolejny raz marka Nivea wychodzi naprzeciw potrzebom wielu kobiet i wprowadza na rynek hit który pomoże ujarzmić nasze włosy. Mowa tutaj o nowych modelujących spray’ach do włosów. Do dyspozycji mamy modelujący spray do włosów Nivea: dodający objętości, podkreślający skręt oraz wygładzający. Każda znajdzie coś dla siebie wedle swoich potrzeb.

nivea-modelujacy-spray-wygladzajacy

Kiedy tylko zobaczyłam te produkty na stronie Nivea z niecierpliwością czekałam na paczkę z nowościami przeznaczonymi do włosów. Po sukcesie Nivea Hairmilk czułam, że tym razem będzie to coś jeszcze lepszego.

Nivea Forming Spray maja za zadanie ułatwić nam modelowanie włosów. Produkty stosujemy na suche włosy i układamy je tak jak chcemy.

modelujacy-spray-nivea

Moje włosy są z natury proste, nawet kręcenie nie utrzymuje się zbyt długo. Zawsze narzekam na brak objętości i ciągle oklapniętą fryzurę. Od jakiegoś czasu dodatkowo włosy strasznie się puszą, i nie są gładkie. Brak czasu i ciągłe życie w biegu nie sprzyja długim rytuałom pielęgnacyjnym włosów. Dlatego pokładałam wielkie nadzieje w modelujących sprayach.

Modelujący spray do włosów Nivea wygładzający

Na pierwszy ogień wybrałam Modelujący spray do włosów Nivea – wygładzający. Kosmetyk pięknie pachnie i co najważniejsze nie skleił moich włosów. Po spryskaniu kosmyków według zaleceń producenta włosy zostały fajnie dociążone, co poskutkowało zmniejszeniem ich puszenia. Włosy były wyraźnie wygładzone, nie musiałam stosować prostownicy. Duży plus za to.

nivea-modelujacy-spray-dodajacy-objetosci

Tutaj możecie zapoznać się z opisem producenta tego produktu.

Modelujący spray do włosów Nivea dodający objętości

Kolejny test to coś z czym wiązałam największe nadzieje, a mianowicie modelujący spray do włosów dodający objętości. Brak objętości to moja największa bolączka, przetestowałam już wiele „magicznych” kosmyków, jednak bez większego sukcesu. Do tej pory najlepiej sprawdzał się spray Head&Shoulders jednak jest on trudno dostępny. Wracają do produktu Nivea mogę śmiało powiedzieć, że działa. Po dwukrotnym spryskaniu uzyskałam efekt na jakim mi zależało. Ten spray to dla mnie numer jeden spośród wszystkich trzech.

spray-do-wlosow-nivea

Tutaj możecie zapoznać się z opisem producenta tego produktu.

Modelujący spray do włosów Nivea podkreślający skręt loków

Ostatni z dostępnych modelujący spray podkreślający skręt dedykowany jest głównie osobą z włosami podatnymi na falowanie i kręconych. Przy moich prostych jak drut włosach postanowiłam na przetestowanie go w następujący sposób. Suche włosy spryskałam sprayem i zaczęłam zakręcanie włosów lokówką. Kiedy już loki ostygły pochyliłam głowę do dołu i spryskałam włosy raz jeszcze i „ugniotłam” pasma. Taki sposób utrwalił mój skręt.

nivea-modelujacy-spray-podkreslajacy-skret-lokow

Tutaj możecie zapoznać się z opisem producenta tego produktu.

Słyszałyście już o tych nowościach? A może już miałyście okazje je wypróbować? Który z nich przetestowałybyście najchętniej?

6 Replies to “Modelujący spray do włosów Nivea – Forming Spray Nivea”

 1. Sprawdzę ten do objętości. Lakier lubię z Nivea i mnie nie uczula to mogę wypróbować 🙂

  1. Misskejtes says:

   Polecam, fajnie usztywnia włosy i unosi a co najważniejsze nie skleja 😉 Tylko trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości rozpylania.

 2. Aż dwa mnie zainteresowały: ten podkręcający skręty i ten wygładzający.

  1. Misskejtes says:

   Warto wypróbować 😉

 3. Nie używam produktów do stylizacji losów.

 4. Była taki moment króciutki bardzo, że modelowałam włosy. Chętnie bym do tego wróciła.

Dodaj komentarz