Flawless 4 – paletka Makeup Revolution

flawless 4

Paletki to moja nowa choroba. Dawniej wystarczała mi jedna i ciągle używałam tych samych 4-5 kolorów. Obecnie moja kolekcja liczy 8 paletek z czego większość to paletki Makeup Revolution. Moja najnowsza zdobycz to Flawless 4, która staje się coraz bardziej popularna. Zakochałam się w niej od momentu kiedy zobaczyłam ją u jednej z blogerek, później  jakimś dziwnym trafem co coraz częściej widziałam ta paletkę na Instagramie i zdjęcia przepięknych makijaży wykonanych za jej pomocą. Nie było innego wyjścia, musiałam ją mieć.

Paletka Flawless 4 już po pierwszym użyciu sprawiła, że wszystkie inne stoją nieużywane na półce. Uwielbiam makijaże w brązach i różach, dlatego ta Flawless 4 podbiła moje serce. Paletka składa się z 32 kolorów, to połączenie pięknych jasnych bazowych kolorów, delikatnych i mocniejszych róży, intensywnych brązów oraz cieni z metalicznym wykończeniem.

flawless4_kolory

flawless4_paletka

Róże

Zacznę od pokazania wszelkich różowych ceni z tej paletki, ponieważ to one podobają mi się najbardziej. Pierwsze 5 kolorów to typowe matowe cienie od jasnego, trochę brzoskwiniowego różu do ciemnego różu wpadającego w fiolet. Trzy ostatnie to ciemne metaliczne cienie. Moi ulubieńcy z tej 8 to zdecydowanie Bittersweet, Glowing, Not Today.

flawless4 róze

flawless4 paletka róże

Brązy

Kolejne zestawienie to swatch 8 brązów z tej paletki, czyli mojej drugiej ulubionej kolorystyki w makijażu oka. Wszystkie z tych cieni są matowe. Najbardziej spodobały mi się: Garnet, Hold Me oraz Ouch.

flawless 4 brazy

paletka flawless 4

 

Metaliczne cienie Flawless 4

Ostatni swatch to przedstawienie przepięknych cieni z metalicznym wykończeniem. Tutaj też mam swoją ulubioną 3: Palette Whistle, Spin oraz Mutted.

flawless 4 metaliczne cienie

flawless 4 metaliczne

 

Zalety i wady Flawless 4 Makeup Revolution

Zacznę od tego, że dla mnie ta paletka nie ma żadnych wad. Jest po prostu rewelacyjna. Do zalet zaliczyłabym:

 • niska cena – 39 zł,
 • ogromny wybór kolorów od róży do brązów, można nią wykonywać wiele makijaży,
 • świetne napigmentowanie,
 • nie osypują się,
 • trwałe,
 • przepiękne eleganckie opakowanie.

flawless 4

Czy któraś z Was wypróbowała tę paletkę? Co o niej sądzicie? Może planujecie jej zakup? Czekam na Wasze relacje 😉

8 Replies to “Flawless 4 – paletka Makeup Revolution”

 1. Czy znasz jakiś tańszy odpowiednik?

  1. Niestety nie spotkałam się z podobną paletka w niższej cenie. Jednak w stosunku do trwałości i pigmentacji sądzę, że paletka jest warta swojej ceny.

 2. Mnie, jako klasycznej pani zimie, takie odcienie niespecjalnie pasują. Brązy jak najbardziej, ale tylko z domieszką szarości.

 3. Słusznie Monika zauważyła, że „pani zima” nie ma tu wielkiego wyboru. Ale paletki są piękne i przebogate! Ja nigdy nie szukam tych tańszych, po prostu boję się ich i szkoda mi siebie 🙂

 4. Bogata w kolory ta paletka. Ciekawie się prezentuje. Cena – wydaje się być bardzo w porządku.
  Pozdrawiam

 5. te gwiazdki są przeurocze, a paletka…BOSKA! Normalnie marzenie, żeby ją mieć zwłaszcza że zawiera wszystko co lubię – odcienie od chłodnych po ciepłe, maty i brokaty – boska 😀

 6. faktycznie kolory ma piękne…. muszę się rozejrzeć

 7. To są zestawy dla totalnych fanek.

Dodaj komentarz